Ostatni komentarz: Tak wiemy, że dzisiaj Prima Aprilis :)

Ostatni komentarz: Nigdy sie nie poddamy.nigdy nie poddamy sie!!!
Podobno "Nadzieja umiera ostatnia"
dodany: 2009.02.09 14:29:44
przez: AdeKSG

Bez swojego kapitana Bartłomieja Józefowicza przystąpili do pojedynku z zespołem UKS Chromik Żary podopieczni trenera Michała Borzemskiego. Mecz z niepokonanym dotąd liderem według niektórych określany był meczem do jednego kosza. Statystyki wskazywały bowiem, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku będą goście z Żar. Na szczęście dla MKS-u na boisku grają zawodnicy, a nie statystyki. Cały zespół Borzemskiego wyszedł na parkiet bardzo zmotywowany, a opaskę kapitańską pod nieobecność Józefowicza przywdział Mateusz Myślak, który bardzo dobrze wywiązał się z powierzonego mu zadania. Mateusz, bardzo dobrze kierował grą zespołu z Uzdrowiska, a na dodatek był najlepszym jego strzelcem, zdobywając w całym meczu 27 punktów.

Początek pierwszej kwarty był bardzo udany w wykonaniu koszykarzy MKS-u, którzy dominowali na parkiecie i do szóstej minuty spotkania sprawiali wrażenie, jak by to oni byli liderami rozgrywek, a nie zespół Chromika. W tym momencie MKS prowadził 17:8 i nic nie zapowiadało, że przez kolejne minuty punkty zdobywać będą tylko goście z Żar. Niestety, dobrze funkcjonująca machina MKS-u zacięła się i do głosu doszli goście, którzy zdobyli kolejne 12 punktów, przy 2 oczkach graczy z Uzdrowiska. Tym sposobem, to Chromik, a nie MKS zwyciężył pierwszą kwartę 19:20.

2017-02-17 09:53

W zaległym meczu II ligi koszykarze długo się męczyli z jedną z najsłabszych ekip rozgrywek. Dość powiedzieć, iż praktycznie dopiero w ostatniej kwarcie środowego spotkania Górnik Trans.eu przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

2017-02-10 09:47

Spotkanie Górnika Trans.eu z Sudetami Jelenia Góra to najważniejsze wydarzenie nadchodzącej kolejki II ligi koszykarzy. Do derbowej rywalizacji wicelidera z niżej sklasyfikowanym sąsiadem w tabeli dojdzie w sobotę o godzinie 17 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów.